Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Janice – Oferty sprzedaży i najmu domów w Sudetach

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

2 500 000 zł697 m² 3 586,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:32 872 m²

Biuro Nieruchomości Stępień prezentuje państwu na sprzedaż urokliwe siedlisko na Dolnym Śląsku, w gminie Lubomierz. Dom o powierzchni 697 m2 znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Jelenia Góra

Jagniątków,Jelenia Góra(Janice + 15 km)

2 949 000 zł680 m² 4 336,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nieruchomosci ,mały Domek' polecają atrakcyjna ofertę dla inwestora Na sprzedaż klimatyczny pensjonat w butikowym stylu z ogromnym potencjałem położony w malowniczym Jagniątkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gościszów

Gościszów(Janice + 24 km)

825 000 zł220 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Północ nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży budynek mieszkalny położony w Gościszowie, gm. Nowogrodziec. Szczegóły oferty: - dom posiada powierzchnię około 220 m2 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 220 m (160 m użytkowej) położony na działce 530 m , w spokojnej i cichej części osiedla domków.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł308,96 m² 10 677,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 751 m²

Wyjątkowy dom z pięknym ogrodem i widokiem na góry - Jelenia Góra ( Cieplice ) Polecam na sprzedaż funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni użytkowej 309 m2 , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kuchary

Kuchary(Janice + 12 km)

990 000 zł170 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 197 m²

Sprzedam dom i budynki gospodarcze w Kucharach pod Kutnem. Powierzchnia całkowita domu 170 mkw. + piwnica pod całym budynkiem. Parter: 3 pokoje, kuchnia, spiżarnia, łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ozorków

Ozorków(Janice + 22 km)

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu 100m2 w gminie Ozorków (około 3km od Ozorkowa). Dom parterowy z cegły, kryty papą,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra(Janice + 15 km)

247 000 zł70 m² 3 528,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie Marzysz o nowym wygodnym i tanim domu ,który juz w dwa miesiące moze stać się twoim miejscem do życia ? Biura nieruchomości Mały Domek oferuje nowoczesne domy wprost od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mysłakowice

Mysłakowice(Janice + 22 km)

1 290 000 zł171 m² 7 543,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 025 m²

Dom z dużą działką i potencjałem - Mysłakowice, blisko Karpacza Szukasz domu w spokojnej okolicy, z dużą zieloną działką i możliwością dopasowania do swoich potrzeb? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra(Janice + 15 km)

700 000 zł241 m² 2 904,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 241 m2 położony na kameralnym osiedlu w Mysłakowicach. Budynek piętrowy częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Płóczki Górne

Płóczki Górne(Janice + 15 km)

499 000 zł260 m² 1 919,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 923 m²

Poszukujesz domu dla siebie z miejscem pod działalność? Mam coś ciekawego - Zapraszam Cię na prezentację domu z dodatkowym budynkiem gospodarczym położone na działkach o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Janice

Janice,dolnośląskie

314 900 zł150 m² 2 099,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Oferuję do sprzedania dom we wsi Janice oddalonej 18 km od Jeleniej Góry. Dom wolnostojący wraz z zabudowaniem gospodarczym (stodoła) o powierzchni 150 m2, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janice

Janice,dolnośląskie

230 000 zł250 m² 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Sprzedam duzy dom na wsi, działka 0,43 ha, kanalizacja, wodociągi, ogrzewanie - piece kaflowe, do częściowego remontu + stodoła, szopa, 3 garaże. Mała okolica, w większości zamieszkana przez.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij