Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Janice - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Staniszów

Staniszów(Janice + 19 km)

750 000 zł11 100 m² 67,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana - 11100 m2 | Staniszów Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1,11 ha , położona w malowniczej i spokojnej części Staniszów. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Woźniaków

Woźniaków(Janice + 11 km)

115 100 zł1 151 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Woźniakowie, na terenie Gminy Kutno. W drodze wodociąg, linia energetyczna i telefoniczna. Możliwość kupienia kilku działek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kotliska

Kotliska(Janice + 23 km)

130 000 zł3 689 m² 35,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki Budowlane, las, pola, natura - zobacz film Zobacz Film Zapraszam do rezerwacji terminu prezentacji: marek Paraciej   Przedstawiam Państwu działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kostrzyca

Kostrzyca(Janice + 25 km)

300 000 zł1 250 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z panoramą Karkonoszy - Kostrzyca 1250 m , działka nr 106/13! Na sprzedaż unikatowa działka o powierzchni ok. 1250 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 739 500 zł7 867 m² 221,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Strategiczna działka inwestycyjna p/u na sprzedaż jelenia góra cieplice II | rejon trasy czeskiej 3 km do drogi tranzytowej dk 5 900 m do ulicy lubańskiej 400 m do ulicy spółdzielczej 7 867.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Uniegoszcz

Uniegoszcz(Janice + 24 km)

99 000 zł1 140 m² 86,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka w Lubaniu! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej w miejscowości Uniegoszcz, sąsiadującej z Lubaniem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Zachełmie

Zachełmie(Janice + 17 km)

1 790 000 zł30 333 m² 59,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna z decyzją wz - Zachełmie, podgórski klimat z potencjałem Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 30 333 m , położona w malowniczej, podgórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Sosnówka

Sosnówka(Janice + 21 km)

1 299 000 zł27 200 m² 47,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Sosnówce 27200 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 27200 m , położona w malowniczej miejscowości Sosnówka, w gminie Podgórzyn - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jelenia Góra

Jagniątków,Jelenia Góra(Janice + 15 km)

625 000 zł1 980 m² 315,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do zaoferowania działka budowlana z przepięknym widokiem na Karkonosze w świetnej lokalizacji w Jagniątkowie. Działka o pow. 1980 m2 objęta mpzp - zabudowa jednorodzinna -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kutno

Azory,Kutno(Janice + 14 km)

290 000 zł899 m² 322,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Janice

Janice,dolnośląskie

249 000 zł12 100 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno-budowlana, lubomierz, janice, pogórze Izerskie. Rezerwacja Janice to mała, cicha i niezwykle malownicza wieś położona niedaleko Jeleniej Góry na Pogórzu Izerskim. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Janice

Janice,dolnośląskie

79 000 zł2 800 m² 28,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka budowlana we wsi Janice. Działka jest ustawna zdala od miejskiego zgiełku. Działka graniczy z budynkami, blisko lasu. Cisza i spokój w urokliwej miejscowości.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij